توری بافی رضایی

تسمه نقاله در واقع وسیله یاجزء حمل کننده یک سیستم انتقال مواد تسمه ای می باشد.سیستم انتقال مواد تسمه ای که کانوایر تسمه ای هم گفته می شود.یکی از انواع متعدد سیستم های نقاله ای می باشد.یک سیستم انتقال نقاله ای از دو یا چند قرقره تشکیل شده است به همراه یک حلقه بی پایان از تسمه یا نواری که مواد را حمل می کند و به دور آن ها میچرخد.

تسمه‌های نقاله منجید دار پرکاربردترین تسمه‌های نقاله هستند که از یک یا چند لایه منجید یا کرکس تشکیل شده‌اند. تسمه‌های نقاله استیل کرد با ازدیاد طول بسیار کم و مقاومت کششی بالا برای خطوط نقاله طویل، جایگزین مناسبی برای تسمه‌های EP می‌باشد.

توری بافی رضایی :کارگاه توری بافی رضایی از دهه هجری شمسی،در زمینه تولید انواع توری صنعتی فعالیت می کند.توری فلزی،توری فنری،توری مش،توری فن،مش بلت و بلت کانوایر،از جمله محصولات این کارگاه تولیدی به شمار می روند.ساخت تسمه نقاله توری دستگاه های مختلف،اعم از پخت نان،تولید قند،شکلات،کارتن،مقوا،شیشه و بلور،بیسکویت خشکن کن،گرم خانه و خشک کن کانوایر از دیگر محصولات کارگاه صنعتی توری بافی رضایی محسوب می شوند. ضمنا این واحد تولیدی ساخت انواع تسمه نقاله توری با سایز چشمه و گام های متنوع، مطابق با سفارشات مشتریان را نیز انجام می دهد.

توری استیل از فولاد ضد زنگ درون یک تنوع گسترده صنایع استفاده می شود . یکی از تقریبا مواد متداول برای محصول های سیم مش بافته شده به علاوه فولاد و گالوانیزه شده فولاد ملایم با ویژگی های متفاوت است. بعضی درخواست های متداول برای شبکه های سیم فولاد ضد زنگ غربالهای صنعتی ، فیلتر های ماده شیمیایی ، آستین برای ایجاد کاغذ ، کمربند های خشک کن آذین بندی معماری و نوار نقاله صنایع غذایی هستند.

  • تضمین بهترین قیمت
  • کیفیت بالا
  • تنوع محصولات