توری فنری چیست

از توری های فنری برای پنجره های UPVC) Unplasticised Poly Vinyl Chloride ) استفاده میشود . قابی که توری های رولینگ یا فنری دارد از آلومینیوم ساخته شده است . شکل اولیه توری بسیار صاف است که توسط یک فنر جمع میشود و برعکس میتوانیم با همان فنر آنرا باز کنیم . توری فنری تک رول است و توری را روی آن میبندند . زمانی که ما قفل توری را رها کنیم توری که پیچ خورده است رها میشود و سر جای خود برمیگردد .
از این توری اکثرا در اتاق خواب استفاده میکنند زیرا دارای فریم ثابت است و توانایی این که به صورت کرکره ای جمع شود را دارد .از مزیت های توری فنری میتوان به دوام ، استحکام و طول عمر بالایی که دارد اشاره کرد . توری رولینگ رنگ های متفاوتی دارد . این توری ها به سه + یک روش بسته میشوند که این روش ها عبارتند از :
  1. روش اول از بالا به پایین بسته میشوند .
  2. طریقه دوم از چپ به راست و برعکس میتوان بست .
  3. راه سوم هم این است که این توری را افقی به صورت دو طرفه میبندند .
  4. روش پلیسه هم روش اخر است .
کارگاه توری بافی رضایی تولید کننده توری فلزی در تهران
یکی از مهم ترین موضوعات در مورد توری فنری نحوه مراقبت از آن است . اگر ما نحوه مراقبت از هر محصولی را یاد بگیریم آن محصول دیر تر آسیب میبیند . زمانی که نیاز است خانه را بنایی کنید باید توری را با پوششی که زخیم باشد بپوشانید.اگر وسیله ای برای پوشش توری نداشتید میتوانید با راهنمایی گرفتن از کارشناسان توری را از جایی که دارد در بیارید و زمانی که کارتان تمام شد مانند روز اول نصب کنید .
زمانی که توری مثل روز اول جا به جا نشود باید بدانید که توری کثیف شده است ، توری را تمیز کنید و ریل بالایی و پایینی را با استفاده از اسپری روغن کاری کنید.اگر توری از جا در نیامد از فشار دادن و ضربه زدن به توری جلوگیری کنید .اسپری هایی که برای تمیز کردن آنها استفاده شود در بازار موجود است.در صورتی که نتوانستید این موارد و ایرادات را رفع کنید میتوانید با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

توری  پنجره UPVC

از توری در پنجره  UPVC به این دلیل استفاده میکنند که حشرات و حیوانات موذی که آرامش ما را برهم میزنند نتوانند وارد محیط خانه شوند و از ورود آنها جلوگیری میشود . توری  پنجره UPVC انواع مختلفی دارند و نوع جنسی هم که دارند با هم متفاوت است . توری پنجره UPVC به سه روش نصب میشود که آنها عبارتند از :

توری های ثابت

این توری ها قابلیت باز شدن ندارد و همانطور که از اسمش مشخص است در پنجره UPVC به صورت ثابت بسته میشوند . زمانی از این توری استفاده میکنند که بودجه کافی نباشد و قابلیت باز شدن توری هم ملاک نباشد . قیمت این توری های ثابت نصف قیمت توری های محرک است .

توری های فنری

این توری ها از نوع توری هایی هستند که دارای قابلیت باز شدن هستند و مخصوص پنجره UPVC است . همانطور که در بالا گفتیم این توری یک رول دارد که توری ما دور آن میپیچد . این توری یک فنر دارد که زمانی که توری از قفل خود ازاد شود سر جای خود بر میگردد . یکی دیگر از مزایای این توری این است که از دید مزاحم جلوگیری میکند .توری پنجره upvc چیست

توری های آکاردئونی یا پلیسه

نوع دیگری از توری ها که روی پنجره های یو پی وی سی میبندند توری های آکاردئونی است . جمع شدن این توری اتوماتیک نیست به همین دلیل از فنر استفاده نمیشود . این توری نمای بسیار زیبایی به پنجره میدهد و مانند توری فنری استحکام و دوام بسیار بالایی دارد .

قیمت توری فنری

شاید برای شما سوال پیش بیاید که توری فنری چه قیمتی دارد . قیمت توری فنری را هر شرکت به صورت خدماتی که انجام میدهد دریافت میکند . قیمت این توری به عواملی بستگی دارد . عواملی مانند :
  1. نوع پروفیل آلومینیومی که در ساخت این توری استفاده شده است .
  2. نوع جنس فایبری که در روند ساخت این محصول کار شده است .
  3. توری ها هر رنگی را به خود میگیرند و ترکیب رنگی هم که در ساخت ان اضافه میشود در قیمت تاثیر دارد .
  4. هرچی کیفیت مونتاژ بالا باشد قیمت هم افزایش پیدا میکند .
  5. کیفیت نصب توری در ساختمان و نحوه اجرایی این طرح هم در قیمت اثر دارد .
اگر شرکتی برای توری فنری خود گارانتی و خدمات پس از فروش دارد این بدان معناست که محصول خودش را با ضمانت میفروشد و این هم در قیمت گذاری تاثیر خود را دارد .
همه موارد بالا از مواردی هستند که در قیمت توری فنری اثر دارند .

فروش توری فنری در تهران

مهم است که توری رولینگ خود را از چه جایی دریافت کنید . توری های فنری را بسیاری از شرکت ها تولید میکنند و آنرا به فروش میرسانند که ممکن است از جنس و کیفیت بالایی برخوردار نباشند . فروش توری فنری در تهران توسط توری بافی رضایی انجام میشود . چند ویژگی دارد که شما توری رولینگ خود را از ما خرید کنید .
تعدادی از این ویژگی هارا برای شما شرح میدهیم . یکی از این ویژگی ها تضمین قیمت مناسبی است که ما برای شما در نظر گرفته ایم .ویژگی بعدی این است که ما رضایت مشتری را سر لوحه کار خودمان گذاشته ایم به همین دلیل شما بهترین توری فنری را میتوانید از ما خریداری کنید زیرا ما با کیفیت بالا این جنس را به مشتری های عزیزمان عرضه میکنیم .
توری بافی رضایی با سابقه ای بیست ساله آماده ی خدمت رسانی به مشتریان خود است .